Erman Toroğlu: Ofsayt ve faul var

Rıdvan Dilmen ve Erman Toroğlu, Fenerbahçe - Beşiktaş maçı ile ilgili görüşlerini aktardı.

Erman Toroğlu: Ofsayt ve faul var
Erman Toroğlu: Ofsayt ve faul var
GİRİŞ 03.12.2016 20:28 GÜNCELLEME 03.12.2016 20:28

Rıdvan Dilmen, ilk yarı ile ilgili, "Maç tempolu, ancak kaliteli değil. Beşiktaş'ın bu maçtan puan alması için, gol atması lazım. Beşiktaş için beraberliğe oynayan bir format görüyoruz. İlk yarı itibariyle sahanın en iyi oyuncusu Şener Özbayraklı. Fenerbahçe çok efor sarfetti. Ayakta kalan kazanacak, belli. Beşiktaş'ın hücum oynaması lazım. Sezon başından bu yana belki de pozisyona girmediği ilk yarı bu. Beraberlik Beşiktaş'ı mutlu eder, ama Fenerbahçe'yi mutlu etmez" ifadelerini kullandı.

ERMAN TOROĞLU: "OFSAYT VE FAUL VAR"

Erman Toroğlu ise, Fenerbahçe'nin 26. dakikada ağları bulduğu ancak gol değeri kazanmayan pozisyonu için ise, "İki taraf da çok gergin, Beşiktaş daha fazla oyun etrafında ama duran toplardan bir halt olabilir. İki taraf için de... Kerim Frei oynamıyorum oynamıyorum diyor, şartlar seni oynattı, bu fırsatı çok iyi değerlendirmesi gerekiyor. Fenerbahçe'nin pozisyonunda hem ofsayt var, hem de faul var. Hakemin kararı doğru. Fenerbahçe de Beşiktaş da kaybederse hasar büyük olacak, hücum vs beklemek hayal olur. Gol olana kadar maç böyle gider"

Toroğlu, Gökhan Gönül'e tepkileri de değerlendirdi ve, "Gökhan Gönül'ün gitmesiyle Fenerbahçe bir şey kaybetmedi. Şu anki Şener, Gökhan'dan daha faydalı bir oyuncu" diye konuştu.

YAZDIR