Naim Süleymanoğlu: Akrabam Gülen'i tokatlayınca...

FETÖ elebaşısının 'hiç sevmem' diye bahsettiği efsane halterci Naim Süleymanoğlu, yaşadıklarını anlattı.

GİRİŞ 23.08.2016 11:41 GÜNCELLEME 23.08.2016 11:51
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

İşte Süleymanoğlu'nun anlattıkları;

Gülen, 1990'da aranırken Burdur'da yakalanıp İstanbul'a getiriliyor. MİT'in Beşiktaş Yıldız'daki merkezinde sorguya çekiliyor. Onu sorgulayan da, şu an emekli olan MİT'çi bir akrabam. İfadesinde 'Şeker ve tansiyon hastasıyım' demiş. Bir süre sonra da Ankara'dan gelen bir telefonla serbest bırakılmış. Benim akrabam da birkaç tokat vurmuş. Akrabam olduğunu öğrenince bana karşı olumsuz haberler yaptırmaya başladı.

1990'lı yıllarda spor camiasından bunlarla direkt veya dolaylı olarak çok sayıda insan sohbetlerine gidip onlara yakınlık gösteriyordu. Beni hem koruma polisim hem de devletin önemli yerlerinden vatansever tanıdıklarım, 'Sakın toplantılarına katılma. Dikkatli ol. Sen şimdi gündemdesin. Dünya, Türkiye seni konuşuyor. Bunların şovuna alet olma' diyerek uyardı. FETÖ toplantılarına katılmadığım için beni hedef seçtiler. İlerleyen dönemlerde koruma polisim alındı. Önemli yerlerde yöneticilik yapmamı engellediler. Tekliflerine hayır deyince bana kafayı taktılar.

KAYNAK: SABAH
ETİKETLER
Naim süleymanoğlu
YAZDIR
YORUMLAR 14
 • Osmanlı sillesi 2 yıl önce Şikayet Et
  Bir de herkülnağme diye bir yerde yazıyor.Kendini herakles-herkül zannediyor.Senin kaldırdıĝın haltere gıcık oluyormuş demekki.
  Cevapla
 • Eller...... 2 yıl önce Şikayet Et
  "O eller dert görmesin inșaallah,, ,,,,,,,amin,,,,,,,,,
  Cevapla
 • Capnoglu 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu zamana kadar herkes nerde imis kardesim bu adamdan sana uzak dur diyen mitci yakinin degilmi neden buzamana kadar susuyo herkes hayret
  Cevapla
 • oguzhan 2 yıl önce Şikayet Et
  Akrabağanın ellerine sağlık. Keşke kafasına sıksaydı o hainin. cezasını seve seve yatardık milletce.
  Cevapla
 • Hasan 2 yıl önce Şikayet Et
  Cennetlik El.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle