Timsah Arena Stadyumu'nda sona doğru!

Bursaspor'lu taraftarların merakla beklediği Timsah Arena Stadyumu kapılarını açmak için gün sayıyor.

 • GİRİŞ05.03.2013 10:50
 • GÜNCELLEME05.03.2013 10:55
Timsah Arena Stadyumu'nda sona doğru!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Timsah Arena Stadyumu'nda çalışmalar son aşamaya geldi. Tribünlerin hemen hemen tamamında inşaat biterken sadece kale arkası tribünün bir bölümü inşaat halinde.

Tribünlerin tam anlamıyla tamamlanmasının ardından eşine az rastlanır timsah figürlü çatının montajı başlayacak. İnşaatı devam eden stadyumun çatısı için gerekli olan ana kirişlerin parçaları geçtiğimiz günlerde Bursa'ya getirildi.

FIFA ve UEFA'nın en son kriterlerine uygun olarak inşa edilen stadyum tamamlandığında 45 bin kapasiteyle Bursaspor'un yeni mabedi olacak. 

İŞTE TİMSAH ARENA'NIN SON HALİ >>>>>TIKLAYINIZ<<<<< 

KAYNAKHABER7

Yorumlar3

 • sahab kutlu 5 yıl önce Şikayet Et
  NE DEMEK MABED!!!. siz kimin ağzıyla haber yazıyorsunuz ne demek mabed ? siz yakında haşa futbol ilahlarından da bahsetmeye başlarsınız!!
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Samet Ergül 5 yıl önce Şikayet Et
  bursama hayırlı uğurlu olsun. daha güzel günlere daha iyi bir bursaspora ulaşma duasıyla bu yeni stadı şimdiden kutluyorum. Kurumsal bir bursaspor istiyorum mali anlamda kim ne yapmış ne etmiş herşeyi görebilme adına borsada hissesi olan ve KAP a açıklma yapacak bir bursaspor dileğiyle..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ahmet yılmaz 5 yıl önce Şikayet Et
  ne demek mabedi olacak. bari siz yapmayın. ne yazdığınız bilin. ayıp be...
  Cevapla Toplam 3 beğeni
Sonraki Haber