Süper Lig'in efsane kulübüne haciz şoku!

Eskişehirspor Kulübünde, eski mali müşavirin alacaklarına ilişkin başvurusu nedeniyle haciz işlemi uygulandığı bildirildi.

Süper Lig'in efsane kulübüne haciz şoku!
Süper Lig'in efsane kulübüne haciz şoku!
GİRİŞ 23.08.2019 14:21 GÜNCELLEME 23.08.2019 14:21
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

Eskişehirspor Kulübü Yönetim Kurulu adına, "Kamuoyu Vicdanına" başlığıyla yapılan yazılı açıklamada, 2018 yılının başından itibaren kulübün mali müşavirlik görevini üstlenen Baki Dündar'ın alacakları nedeniyle haciz işlemi başlatıldığı belirtildi.İlgili borcun farklı yönetimler dönemine ait olduğu aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Mevcut yönetimimiz maliyetinin yüksek olması nedeniyle kendisiyle çalışmayı uygun bulmamış olup kendisi de geçmiş alacakları nedeniyle sözleşmesini tek taraflı feshetmiştir. 

Asıl sıkıntılı süreç kendisiyle yapılan tüm iyi niyetli görüşmelere karşın kulübümüzün işleyişini sürdürmesi için gereken muhasebe bilgilerini ve kayıt şifrelerini kesinlikle vermek istememesi ile başlamıştır. 

Kulübümüzün para akışını, borçlarını, ödemelerini belki de bu şehirde en iyi bilen Baki Dündar 15/9/2019 tarihine kadar kulüp lisansı alabilmemiz için elzem olan muhasebe kayıtlarını yönetimimize teslim etmemektedir. 

Son görüşmelerde ise alacağı olan meblağın tamamının ödenmesi durumunda sadece 2017’ye kadarki kısmı vereceğini, 2018 ve 2019’un kayıtlarını ise vermeyeceğini belirtmiştir. Konu hakkındaki yorumları kamuoyu vicdanına sunarız."

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 16
 • Edip 6 ay önce Şikayet Et
  Koskoca Eskişehir'de 2 tane zengin adam yok mu elini taşın altına soksalar çok mu
  Cevapla
 • Laz kızı 6 ay önce Şikayet Et
  Beter olsun
  Cevapla
 • ercan38 6 ay önce Şikayet Et
  bu eskişehirin ayıbıdır ben bir kayserili olarak eskişehirli kardeşlerimizin yanındayız koskoca fb yardım kampanyası yapıyor.eşkişehirimizde yapsın üzerimize düşeni yapalım haydi eşkişehirli arkadaşlar
  Cevapla
 • Bir Dost 6 ay önce Şikayet Et
  Eskişehirspor iyi futbolcular yetiştiren bir kulüp. Ama yokluktan bu futbolcuları olgunlaşmadan, erken yaşlarda satmak zorunda kalıyor. Bunları 25-26 yaşlarına kadar elinde tutabilecek maddi imkanı olsa inanıyorum muhteşem seyircisiyle birlikte, 70 li yıllardaki gibi ligin tozunu atar.
  Cevapla
 • mustafa 6 ay önce Şikayet Et
  acuna gitsin kampanya başlatması için,ama yapmazlar çünki ali koç kara para aklayacak,
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle