'Aykut Demir'i asalım' diyenlere sert cevap!

Giresunspor’un tecrübeli futbolcusu Aykut Demir, FETÖ’cülerin 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında kendisi için idam planlamasını, “İlmiği benim boynumdan çıkartıp onların boynuna geçiren Allah’a hamd olsun” diye yorumladı.

'Aykut Demir'i asalım' diyenlere sert cevap!
'Aykut Demir'i asalım' diyenlere sert cevap!
GİRİŞ 25.12.2018 09:53 GÜNCELLEME 25.12.2018 10:40
Bu Habere 28 Yorum Yapılmış

FETÖ’cü eski polis İnan Kazan’ın örgüt içi kripto mesajlaşmalarda “Devrimden sonra futbolcu Aykut Demir’i Trabzon meydanına asalım. Fatih Terim’i de teşekkür konuşması eşliğinde asalım” ifadelerinin basına yansımasının ardından konuşan Aykut Demir, hainlerin planlarının Allah tarafından bozulduğunu söyledi.

"Hain, alçak din simsarı"

Aykut Demir, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Hain, alçak din simsarı FETÖ grubunun Türkiye ve Türk halkı üzerindeki planlarının içerisinde bulunmak beni müteessir kılmakla beraber aynı zamanda onurlandırmıştır. Hain darbe planının kurgucu aktörlerini başarıya ulaştırmayan Allah’a hamd olsun” ifadelerini kullandı. 

"Allah bizlere karşı kurulan tuzağı bozdu ve ilmiği onların başına geçirdi"

FETÖ’cü teröristlerden hiçbir zaman korkmadığını ifade eden ve kendisine kurulan tuzağın Allah tarafından bozulduğunu vurgulayan Aykut Demir, “Fethullahçı Terör Örgütü beni hiçbir zaman korkutamadı ve biz de çok şükür hep doğru yoldaydık. Allah Kur’an-ı Kerim’de Enfal suresi 30. Ayette buyuruyor ki, ‘Hani kafirler seni tutuklamak veya öldürmek, ya da çıkarmak için tuzak kuruyorlardı. Onlar tuzak kuruyorlar. Allah da tuzak kuruyordu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.’ Allah bizlere karşı kurulan tuzağı bozdu ve ilmiği onların başına geçirdi” dedi.

 

 

KAYNAK: İHA
YAZDIR
YORUMLAR 28
 • jenerasyon 4 hafta önce Şikayet Et
  Aykut cansın can kardeşimsin güzel yürekli delikanlı.. sen izzetinde dimdik ayaktasın ya fetöcü çapulcular nerede tabi ki sürünüyorlar.öyle darbe olmaz işte böyle olur.
  Cevapla
 • Nurullah 4 hafta önce Şikayet Et
  MaşAllah rabbim seni nefesinle baş başa bırakmasın kurbanım
  Cevapla
 • vatansever 4 hafta önce Şikayet Et
  Helal olsun sana Aykut kardeşim.Gereken cevabı o hainlere vermişsin.Allah her zaman doğrularla beraberdir.
  Cevapla
 • hasan ali 4 hafta önce Şikayet Et
  OKaDAR...
  Cevapla
 • tarık 4 hafta önce Şikayet Et
  Bu adamı Trabzonspordan alacaklarını güncel dolar kuru üzerinden faiziyle birlikte talep edip tahsil etmesiyle tanımıştık. Senin tarikatte faiz helal galiba demişler de bu zat paçayı kurtarmak için alacağımın faizli kısmını bağışlayacağım demişti. Takke sakal, her şey şekil.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle