Beşiktaş'ten sert yalanlama! 'Masa başında...'

Beşiktaş Kulübü, bugün Fanatik Gazetesi'nde 'Yönetimde yüksek gerilim' başlıklı haber ile ilgili sert bir yalanlama açıklaması yaptı.

Beşiktaş'ten sert yalanlama! 'Masa başında...'
Beşiktaş'ten sert yalanlama! 'Masa başında...'
GİRİŞ 23.05.2019 19:10 GÜNCELLEME 23.05.2019 19:11

Beşiktaş'ın açıklaması şu şekilde:

 

 

Bugün Fanatik Gazetesi'nde Orhan Yıldırım imzasıyla hazırlanan 'Yönetimde yüksek gerilim!' başlıklı “çok özel” olarak duyurulan haber ve köşe yazısı masa başında tamamen “çok özel” uydurularak kurgulanmış yalan bir haberdir.

Daha önce de aynı muhabir tarafından defalarca Beşiktaş'ımıza yönelik gerçek dışı haberler kaleme alınıp Kulübümüzce yalanlanmış olmasına rağmen kendisi tarafından bu kötü niyetli tutum devam ettirilmektedir.

Sadece iki hafta önce yeniden seçilen Yönetim Kurulu Üyelerimiz hakkında bu tür haberlerin hangi maksatla ve kimlere hizmet ettiğini anlamak oldukça kolaydır.

Büyük Beşiktaş taraftarıyla birlikte, Beşiktaşımızı bölmeye yönelik bu tür tutum ve çaba içinde olan kişi ve organizasyonlarla mücadele etmeye devam edeceğiz.

Bu tarz taraflı, maksatlı ve yalan haber yapan kişi ve kurumlara da Kulüp olarak yaptırım uygulayacağımızı Beşiktaş Camiası ve kamuoyunun bilmesini isteri

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
yalanlama
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL