Caner Erkin'in oğlu Çınar'a kayyum atanacak

Caner Erkin'in oğlunu alabilmek için açtığı velayet davasında mahkeme çocuğu temsilen davayı takip açısından küçük Çınar'a kayyum atanmasına karar verdi.

Caner Erkin'in oğlu Çınar'a kayyum atanacak
Caner Erkin'in oğlu Çınar'a kayyum atanacak
GİRİŞ 14.09.2018 12:12 GÜNCELLEME 14.09.2018 12:14
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

İstanbul Aile Mahkemesi'nde bugün görülen duruşmaya Caner Erkin'in avukatı Nazlı Kara ve Asena Atalay'ın avukatı Beyza Sındıraç katıldı.

Karar aşamasına gelen davada Aile Mahkemesi Hakimi, Yargıtay Hukuk Kurulu'nun 'çocukların hakların korunması için kayyum atanması' yönünde nisan ayında bir karar açıkladığını, bu nedenle de velayet davalarında çocukları temsilen kayyum atandıktan sonra karar vereceğini belirtti.

 

 

Hakim, Çınar'a kayyum atanması için Sulh Hukuk Mahkemesi'ne ihbarda bulundu. Sulh Hukuk Mahkemesi Çınar'a bir kayyum belirledikten sonra, velayetin değiştirilmesi davasında Çınar'ın anne Asena Atalay'da mı yoksa baba Caner Erkin'de mi kalacağına aile mahkemesi karar verecek. 
 

KAYNAK: DHA
ETİKETLER
Beşiktaş
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Caner 7 ay önce Şikayet Et
    Bu adam çok kötü işler yapmış olabilir ama söylenenler doğruysa ve eski karısı onu aldatmışsa kesinlikle Canere vermeleri lazım .Çocuk bebek değil babasıyla yaşar gider
    Cevapla