Şenol Güneş'ten görülmemiş ceza! Broşör...

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, kendisine hakaret ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Muhammet Sefa İsaoğlu adlı taraftarın uzlaşma yasası gereğince, 'Sporda şiddete hayır' konulu büroşür dağıtması ve öfke kontrolü eğitimi almasını istedi.

Şenol Güneş'ten görülmemiş ceza! Broşör...
Şenol Güneş'ten görülmemiş ceza! Broşör...
GİRİŞ 11.06.2018 15:42 GÜNCELLEME 11.06.2018 15:47
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

2017-18 sezonda Süper Lig’in 24’üncü haftasında Trabzonspor ile oynayacağı maç için kafile ile birlikte Trabzon’a gelen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile havalimanında tartışan taraftara ilginç bir ceza verildi. Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturmanın ardından uzlaşma yasası kapsamında taraftara verilen ceza belirlendi. Muhammet Sefa İsaoğlu, uzlaşma şartı olarak ‘sporda şiddete hayır' konulu broşür dağıtması ve öfke kontrol eğitimine katılması istendi. Muhammet Sefa İsaoğlu bunu kabul edip yerine getirdiği ve ardından da dosyanın kapatıldığı kaydedildi.

İSAOĞLU: “ŞENOL HOCA BUGÜN TRABZONSPOR’A GELSE DESTEKLERİZ”

 

 

Muhammet Sefa İsaoğlu, Şenol Güneş’e yönelik söylemlerinin anlık olduğunu belirterek, "O günkü anlık bir tepkiydi. Daha sonra arkadaşlarla da konuştuğumda ‘keşke Şenol hocaya bunu yapmasaydım’ dedim. Beşiktaş’ta onu görünce kızgınlık vardı. Bu yıl adı Trabzonspor ile anılıyordu. Takımın başına gelseydi yine destekleyecektik. Olayın ardından uzlaşma bürosundan Şenol Güneş’e ulaştılar. ‘Sporda şiddete hayır' konulu broşür dağıtması ve öfke kontrol eğitimine gitmem konusunda talebi oldu. Bunları yerine getirdim, Şenol hocanın da imzası alındı ve dosya tamamen kapandı" dedi.

ETİKETLER
şenol güneş
YAZDIR
YORUMLAR 6
 • Orhan. 7 ay önce Şikayet Et
  senin cezan ne olacak. Az siddetli degilsin
  Cevapla
 • Misafir 7 ay önce Şikayet Et
  sefa isaoğlu na iyi bakın belki FB lidir. şenol öyle diyordu.
  Cevapla
 • fenerli 7 ay önce Şikayet Et
  başınıza ne geldiyse fenerden bildinizya beter olun
  Cevapla
 • Han 7 ay önce Şikayet Et
  Şenol Güneş diye yazılır adam diye okunur.
  Cevapla
 • mst 7 ay önce Şikayet Et
  m düşmüş
  Cevapla
 • Murat 7 ay önce Şikayet Et
  Adam miii degetttt , adam dediğin ağırlığını korur yenince herşey adil yenilmeyi fark edince maç içinde başlar cirkeflik bitince devam eder kendisini futbol profesör ü sanar böyle ADAMLİK OLMAZ
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle