İspanyollar duyurdu! Guti için Beşiktaş iddiası

İspanyol basını Beşiktaş'ın eski futbolcusu Guti için sürpriz bir iddia ortaya atarak, Guti'nin Beşiktaş ile anlaşmaya çok yakın olduğunu, 2018-19 sezonunda Şenol Güneş’in yardımcılığını üstlenmesi beklenen eski Beşiktaşlı’nın 2019-20 sezonuyla birlikte teknik direktörlüğe gelmesinin planlandığını yazdı.

İspanyollar duyurdu! Guti için Beşiktaş iddiası
İspanyollar duyurdu! Guti için Beşiktaş iddiası
GİRİŞ 09.06.2018 19:58 GÜNCELLEME 09.06.2018 20:00
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Son dönemde adı Real Madrid teknik direktörlüğü için geçen Guti için İspanyol basınından Beşiktaş iddiası ortaya atıldı.

Beşiktaş'ın iki seneye yayılan Guti planı

 

 

Diario Sport’un haberine göre Guti, Beşiktaş ile anlaşmaya çok yakın. 2018-19 sezonunda Şenol Güneş’in yardımcılığını üstlenmesi beklenen eski Beşiktaşlı’nın 2019-20 sezonuyla birlikte teknik direktörlüğe gelmesinin planlandığı kaydedildi.

Guti’nin Beşiktaş’ı tercih etmesinde iki faktörün etkili olabileceğini yazan gazete, bunlardan ilkinin yıldız oyuncuya futbolculuk kariyerinde gösterilen sevgi, ikincisinin de Beşiktaş’ın Türkiye’deki en iyi kulüplerden biri olması olduğunu belirtti.

Real Madrid U19 takımını çalıştıran Guti'nin adı son dönemde Real Madrid teknik direktörlüğü için geçiyordu.

Öyle ki Murcia Başkanı Victor Galvez geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Guti ile konuştum. Murcia’ya gelmesi için onu ikna etmeye çalıştım. Ancak o Real Madrid’in teknik direktörü olacak” demişti.

2010-2011 yılları arasında Beşiktaş forması giyen 41 yaşındaki isim sonrasında futbolu bırakmıştı. (Ajansspor)

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • bayırbucak 9 ay önce Şikayet Et
    en iyi 3. külübüdür doğru
    Cevapla