Atiba için Şenol Güneş devreye girdi

Yeni sözleşme için geçen sezon aldığı maaşın yarısı teklif edilmesi sebebiyle masadan kalkmaya hazırlanan Atiba'ya Şenol Güneş'ten destek geldi. Tecrübeli teknik adamın isteği sonrasında yönetim, 750 bin Euro'luk teklifini 1 milyon Euro'ya yükseltti.

Atiba için Şenol Güneş devreye girdi
Atiba için Şenol Güneş devreye girdi
GİRİŞ 03.06.2018 11:15 GÜNCELLEME 03.06.2018 11:15

Atiba Hutchinson'ın Beşiktaş'ta kalması için Şenol Güneş'ten sürpriz hamle! Beşiktaş formasını tam 5 sezon başarıyla sırtlayan, takımda kaptanlık görevine getirilen Atiba Hutchinson'ın, kulüple olan sözleşmesi sona ermişti.

Beşiktaş Yönetimi'yle menaceri aracılığıyla yeni kontrat için görüşmelerini sürdüren Kanadalı ön libero, geçendönemki maaşının yarısının teklif edilmesi sonrasında şaşkına dönmüştü.

Kariyerine 1 daha Beşiktaş'la devam etmek istemesine rağmen maaş önerisinin düşük olması sebebiyle ikilemde kalan 35 yaşındaki futbolcu, yakın çevresine dert yanmıştı.

'Umarım görüşmeler...'

Atiba, "Sözleşmemin bittiği her dönemde böyle oluyor. Beşiktaş için 5 yıl mücadele ettim. Daha fazla saygıyı hak ettiğimi düşünüyorum. Ben ve ailem burada çok mutluyuz. 1 yıl daha üst düzeyde futbol oynayabilecek durumdayım. Umarım görüşmeler beklediğim gibi sonuçlanır" sözleriyle üzüntüsünü dile getirmişti.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL