Beşiktaş son noktayı koydu! 'Oğuzhan ile...'

Beşiktaş Yönetimi Oğuzhan Özyakup'un ayrılacağı iddialarına son noktayı koydu. “Biz Oğuzhan’la uzattık. Sözleşmesi kasada. Endişe edecek bir durum yok. Ancak Beşiktaş satarsa gidebilir. İzleyen ve isteyen kulüpler var. İki tarafın çıkarına bir fırsat olursa değerlendirebiliriz.” denildi.

Beşiktaş son noktayı koydu! 'Oğuzhan ile...'
Beşiktaş son noktayı koydu! 'Oğuzhan ile...'
GİRİŞ 10.04.2018 11:16 GÜNCELLEME 10.04.2018 11:17
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Mayıs ayında Beşiktaş’la sözleşmesi sona erecek olan Oğuzhan Özyakup, hakkında Avrupa basınında transfer haberleri çok sık yer almaya başladı. Haliyle Beşiktaş taraftarında da “Bedelsiz bir şekilde gidecek mi?” endişesi yaşanıyor.

“Beşiktaş, Tolgay’la uzattığı sözleşmeyi borsaya bildirirken, neden Oğuzhan’la imzaladıysa hâlâ açıklanmadı?” soruları yüksek sesle dillendirilmeye başlandı. Biz de bu konuyu yönetime sorduk. Kesinlikle Oğuzhan’ın bedelsiz şekilde ayrılma durumunun olmadığı bildirildi.

 

 

Oğuzhan’ın Beşiktaş’ın kaptanı olduğunu ve böyle bir gidişin söz konusu olamayacağını belirten idareciler, şu bilgiyi verdi:

KENDİSİ DE AYRILMAK İSTEMİYOR

"Biz Oğuzhan’la uzattık. Sözleşmesi de kasada duruyor. Sadece tarih atılmadı. Tarih atılacak ve işleme girecek. Bedelsiz ayrılması gibi bir durum söz konusu değil. Taraftarımızın endişelenmesine de gerek yok. Oğuzhan ancak Beşiktaş satarsa gidebilir. Biz de izleyenlerin olduğunu biliyoruz. İlgilenen ve takip eden kulüpleri Oğuzhan’la birlikte değerlendirmeye alırız. Eğer iki tarafın da çıkarlarına ve vizyonuna uygun teklifler olursa değerlendirilir. Onun dışında Oğuzhan’ın ayrılma gibi bir düşüncesi zaten yok."

ŞU ANDA ŞAMPİYONLUK ÖNEMLİ

Beşiktaş futbolcuların son imzasını attığı kulüp değildir. Gelen-giden olacak. Teklif olan oyuncularımızı değerlendiririz. Günü geldiğinde bunlar konuşulacak şeyler. Biz de bu haberleri takip ediyoruz ancak çok fazla üzerinde durmuyoruz. Şu anda lig yarışı var ve transfer söylentilerinin bunun önüne geçmesi Beşiktaş’a zarar verir. Zamanı gelince her şey konuşulur. Şu anda değil. (Akşam)

ETİKETLER
oğuzhan özyakup
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • ottoman 11 ay önce Şikayet Et
    ne uzatmasi ya. bu adama verilecek paraya yazik.
    Cevapla
  • Serkan BJK 11 ay önce Şikayet Et
    Bi gitmedin ya inşallah gidersin yerine kim gelirse emin ol senden daha faydali olur
    Cevapla