Beşiktaş maçına saatler kala Trabzon'da şok!

Trabzonspor'da bu akşam saat 20:00'de oynanacak olan Beşiktaş maçına saatler kala büyük bir şok yaşandı. Futbolcu Castillo, alacakları sebebiyle maç günü tesislere haciz memurlarını yolladı.

 • GİRİŞ05.03.2018 16:18
 • GÜNCELLEME05.03.2018 17:56
Beşiktaş maçına saatler kala Trabzon'da şok!

Trabzonspor'da bu akşam saat 20:00'de oynanacak olan Beşiktaş maçına saatler kala büyük bir şok yaşandı. Ekonomik olarak zor günlerden geçen Trabzonspor'a bir şok da futbolcusu Fabian Castillo'dan geldi. 

Alacakları ödenmediği için Ekim ayında Trabzonspor'a haciz gönderen Castillo, 6-7 aylık alacaklarının ödenmemesinin ardından yeniden harekete geçti ve bordo-mavili kulübe bir haciz işlemi daha uyguladı. 

 

 

Castillo'nun menajeri, ödenmeyen alacaklar için haciz memurları ve avukatlar ile Trabzon Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne geldi. Haciz memurları, avukatlar ve Trabzonspor yetkilileri arasındaki görüşmeler devam ediyor. 

TRABZONSPOR'DAN AÇIKLAMA

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ali Rıza Egemen, bordo-mavili kulüp ile Kolombiyalı futbolcusu Fabian Castillo arasında bir sorun bulunmadığını bildirdi.

Egemen, yaptığı açıklamada, Castillo'nun menajeriyle ilgili sadece 22 bin avroluk ihtilaflı bir konunun olduğunu vurgulayarak, "Klasik menajer oyunuyla maç günü gündeme taşınarak algı operasyonu yapılmaya çalışılmaktadır. Castillo ile kulübümüz arasında hiçbir sorun bulunmamaktadır." ifadelerini kullandı.

Yorumlar13

 • 2828 2 hafta önce Şikayet Et
  Teknikdrektore para verme castilloya ver bos konusma...
  Cevapla
 • Yakup albayrak 2 hafta önce Şikayet Et
  Yönetim denen bir şey yok bunlardan yönetici filan olmaz ancak çoban olur.ayıptır bstirdiniz ts u çıkarlarını için
  Cevapla
 • Zafer 2 hafta önce Şikayet Et
  Castillo yüzde yüz haklı. Her futbolcu alacağını talep edebilir. Adam gibi yönetim de kulübü bu hallere sokmayın. Yazık sizlere...
  Cevapla
 • Kemal 2 hafta önce Şikayet Et
  Boş konuşuyor bu başkan yardımcısı. Haciz gününü saatini sana mı soracak. Ver parasını gitsin adam...
  Cevapla
 • Fenev 2 hafta önce Şikayet Et
  Akhisar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber