Beşiktaş'tan sürpriz karar! Q7, Atiba ve Gökhan...

Son yıllarda yeni sezon transfer çalışmalarına aylar öncesinden başlayan ve birçok başarılı hamle gerçekleştiren Beşiktaş Yönetimi yine erkenden düğmeye bastı.

 • GİRİŞ08.02.2018 10:37
 • GÜNCELLEME08.02.2018 13:35
Beşiktaş'tan sürpriz karar! Q7, Atiba ve Gökhan...

Hem yönetim hem de teknik heyetin uzun analizleri sonrasında yaşı bir hayli ilerleyen mevcut takıma 1.5 senelik ömür biçildi.

2019’da takımdaki tecrübeli isimlerin büyük çoğunluğunun sözleşmelerinin bitecek olması sebebiyle siyah-beyazlılar kendi bünyesine adeta gençlik aşısı vuracak.

 

 

GÖKHAN, ATİBA VE Q7'NİN ALTERNATİFLERİ ALINACAK

Kısa, orta ve uzun vadede geçerli olmak üzere bir planlama yapan yönetim öncelikle Atiba, Gökhan Gönül ve Ricardo Quaresma’nın alternatiflerini kadroya katacak. Yaz transfer döneminin rotasını şimdiden çizen Beşiktaş Transfer Komitesi; sağ bek, kanat, orta saha ve forvet hattını tazelemek için çalışmalara başladı.

Hem mevcut kadronun istikrarını sürdürmek hem de 1.5 sene sonraki yenilenmiş Beşiktaş’ı oluşturmak isteyen siyah-beyazlılar bu projenin ardından maddi olarak da rahat nefes alacak. Sezon sonunda UEFA’nın mali kriterlerinden kurtulacak olan Beşiktaş, yine aynı mali disiplin içerisinde yoluna devam edecek. 

KAYNAKMİLLİYET

Yorumlar5

 • Beşiktaş 1 hafta önce Şikayet Et
  Önümüzdeki sezon takımın yarıdan fazlası gençleştirilmeli.Gurbetçi gençlere ağırlık verilmeli
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • BEYTİBJK 1 hafta önce Şikayet Et
  demedi deme nazımım ayşe bizi batıracak
 • Misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  Yok ayşe bu kadar zorlama, zananında beni seçselerdi geçen sene uefa bu sene cl kupası bizim olurdu
 • tuşbaa 1 hafta önce Şikayet Et
  kafa bi milyone
  Toplam 1 beğeni
 • AYŞE 1 hafta önce Şikayet Et
  Önümüzdeki sezon takımın yarıdan fazlası satılmalı, Cenk kiralık olarak alınıp, Vagner Love ile Ronaldo takas edilmeli, Sabri bonservisi ile alınmalı, kaleye Pancu geçmeli.
  Toplam 1 beğeni
Sonraki Haber