Alexis Çipras'tan sürpriz Beşiktaş itirafı

Yunanistan Başbakanı Çipras, Atina'daki iş zirvesinde Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Erol User'e, "Sen Fenerbahçeli'sin. Ama ben Beşiktaşlı'yım" dedi.

Alexis Çipras'tan sürpriz Beşiktaş itirafı
Alexis Çipras'tan sürpriz Beşiktaş itirafı
GİRİŞ 13.11.2017 10:19 GÜNCELLEME 13.11.2017 10:19
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Yunanistan Başbakanı Alexis Çipras, 9-10 Kasım tarihlerinde başkent Atina'da düzenlenen Avrupa Birliği-Arap Dünyası Zirvesi'ne ev sahipliği yaptı.

Çipras, Yunan ekonomisini krizden kurtarmak için Körfez ülkelerinden yatırım istediğini açıkladı. 'çok harika bir takım' Çipras burada yaptığı konuşmada, Yunanistan'ın ekonomik kriz atmosferinden çıkmaya başladığını anlatarak Arap yatırımcılara ülkedeki yatırım fırsatlarını değerlendirme çağrısında bulundu.

Çipras'ın Arap sermayesine seslendiği zirvede Yunanistan Başbakanı'nın Beşiktaş taraftarı olduğu da ortaya çıktı. Zirveye katılan iş adamları arasında Türk-Yunan İş Konseyi Başkan Yardımcısı Erol User de vardı.

Beşiktaş hayranı

User ile bir araya gelen Çipras, aynı zamanda geçmişte Fenerbahçe'de yöneticilik yapan iş adamı ile sohbet etti. User'e "Senin hakkında bilgi edindim. Fenerbahçeli olduğunu biliyorum. Ama ben Beşiktaş'ı tutuyorum" dediği öğrenildi. Çipras, sohbet sırasında Erol User'e Beşiktaş'ı çok sevdiğini anlatırken "Çok harika bir takım" ifadelerini de kullandı.

ETİKETLER
alexis çipras
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • ali 11 ay önce Şikayet Et
    Sen bizi tutma biz gidelim.
    Cevapla
  • ElliSekiz 11 ay önce Şikayet Et
    Çapsız Çipras sen Beşiktaşı tutmasanda olur , sonra gelir başkana bak ben Beşiktaşı tutuyorum diye para dilenirsin :)
    Cevapla