Alexis Çipras'tan sürpriz Beşiktaş itirafı

Yunanistan Başbakanı Çipras, Atina'daki iş zirvesinde Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Erol User'e, "Sen Fenerbahçeli'sin. Ama ben Beşiktaşlı'yım" dedi.

 • GİRİŞ13.11.2017 10:19
 • GÜNCELLEME13.11.2017 10:19
Alexis Çipras'tan sürpriz Beşiktaş itirafı

Yunanistan Başbakanı Alexis Çipras, 9-10 Kasım tarihlerinde başkent Atina'da düzenlenen Avrupa Birliği-Arap Dünyası Zirvesi'ne ev sahipliği yaptı.

Çipras, Yunan ekonomisini krizden kurtarmak için Körfez ülkelerinden yatırım istediğini açıkladı. 'çok harika bir takım' Çipras burada yaptığı konuşmada, Yunanistan'ın ekonomik kriz atmosferinden çıkmaya başladığını anlatarak Arap yatırımcılara ülkedeki yatırım fırsatlarını değerlendirme çağrısında bulundu.

Çipras'ın Arap sermayesine seslendiği zirvede Yunanistan Başbakanı'nın Beşiktaş taraftarı olduğu da ortaya çıktı. Zirveye katılan iş adamları arasında Türk-Yunan İş Konseyi Başkan Yardımcısı Erol User de vardı.

Beşiktaş hayranı

User ile bir araya gelen Çipras, aynı zamanda geçmişte Fenerbahçe'de yöneticilik yapan iş adamı ile sohbet etti. User'e "Senin hakkında bilgi edindim. Fenerbahçeli olduğunu biliyorum. Ama ben Beşiktaş'ı tutuyorum" dediği öğrenildi. Çipras, sohbet sırasında Erol User'e Beşiktaş'ı çok sevdiğini anlatırken "Çok harika bir takım" ifadelerini de kullandı.

Etiketler

Yorumlar2

 • ali 2 ay önce Şikayet Et
  Sen bizi tutma biz gidelim.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • ElliSekiz 2 ay önce Şikayet Et
  Çapsız Çipras sen Beşiktaşı tutmasanda olur , sonra gelir başkana bak ben Beşiktaşı tutuyorum diye para dilenirsin :)
  Cevapla Toplam 13 beğeni
Sonraki Haber