Şenol Güneş: Yerime biri lazım...

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Göztepe maçı sonrası konuştu.

 • GİRİŞ05.11.2017 22:45
 • GÜNCELLEME05.11.2017 22:57
Şenol Güneş: Yerime biri lazım...

Göztepe’ye deplasmanda konuk olan Beşiktaş, rakibini 3-1 mağlup etti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, İzmir’in bir futbol kenti olduğunu ifade ederek Göztepe’nin başkanı Mehmet Sepil’e ve kulübe övgü yağdırdı. Golü erken bulmalarının kendilerine avantaj kattığını anlatan Şenol Güneş, “İkinci yarıda oyunun kontrolü tamamen bizdeydi. Hem gol bulduk hem de gereksiz bir gol yedik. Göztepe’nin önemli oyuncuları yoktu bu maçta. Bazı oyuncular kilit oyunculardır, bu da bizim avantajımız oldu” dedi.

4 maçta kaybettikleri puanlardan dolayı eleştirilere maruz kaldıklarını hatırlatan Güneş, “Saygısızlık olmadıktan sonra bu eleştirileri normal karşılarız. Bizim kültürümüzde çocuğumuzu severken bile döveriz. Puan kaybedince eleştiri olacaktır. Tamer hoca bizden ayrılınca üzüldük. Ama yanıma illaki birilerini sokmaya çalışıyorlar. Bana yardımcı lazım değil ama benim yerime biri lazım. Bunu da yazın. Bizden memnun olmayanlar da var” diye konuştu.

Geçtiğimiz 2 sezon yardımcılığını yapan Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna ile maçtan önce konuştuklarını da aktaran Güneş, “İşini çok seviyor ve başarılı gidiyor. İnşallah başarılı olur. İşi kolay değil, daha işin başında. Biz bu akşam kaybetseydik ’Çırak ustayı geçti’ diyeceklerdi ama şartlar itibariyle Beşiktaş’ın yenmesi normal” dedi.

Etiketler

Yorumlar18

 • Celal 2 ay önce Şikayet Et
  Şenol hocanın bile istifasını isteyenler futboldan zerre anlamayanlardır. Bunlar anlık maç skoruna göre not verirler. Bunun gibileri asla memnun edemezsin!
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • E.A 2 ay önce Şikayet Et
  Şenol hoca bu sezon Beşiktaş'ı ister şampiyon yapsın ister yapmasın Şenol hocanın ismi Beşiktaş'ta altın harflerle anılacaktır.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • TürkMücahid 2 ay önce Şikayet Et
  Şenol hocam, sezon sonu, kendi stadında, kendi (T)akımın (S)eni bekliyor olacak !
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • kemal 2 ay önce Şikayet Et
  keşke..
 • Beşiktaş 2 ay önce Şikayet Et
  Daha çok beklersiniz :) zamanında adamın kıymetini bilmediniz şimdi keşke dönse diyorsunuz ama zor dostum zor
  Toplam 8 beğeni
 • rıdvan 2 ay önce Şikayet Et
  türk futbol yöneticileri ingiltereye bakın adam 20 yıldır arsenal ın başın da 2 yıl şampiyon yap başarısız say ömür oyu şampiyon mu yapacak o zaman lig neden var ki
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • BJKLİ 2 ay önce Şikayet Et
  beşiktaşın babası şenol güneş.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber