Resmi F.Bahçe açıklaması! 'Oğuzhan serbest...'

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Oğuzhan için Fenerbahçe'nin devreye girebileceğinin hatırlatılması üzerine net konuştu.

 • GİRİŞ13.10.2017 11:38
 • GÜNCELLEME13.10.2017 12:13
Resmi F.Bahçe açıklaması! 'Oğuzhan serbest...'

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Oğuzhan Özyakup ile ilgili Beşiktaş cephesinden çok özel açıklama geldi. Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, soruları yanıtladı.

Çebi, ocak ayında istediği kulübe imza atma hakkı bulunan yıldız oyuncunun Beşiktaş'ta kalacağını ifade etti.

"OĞUZHAN BEŞİKTAŞ'IN ÇOCUĞU"

Fenerbahçe'nin sportif anlamda bir rövanş almak adına Özyakup için devreye girebileceği hatırlatılan Çebi şu ifadeleri kullandı:

"Rövanş almak çok ilginç bir cümle. Bu isteğin çok abesle iştigal olduğunu düşünüyorum. Ben rövanş almak için işime gelmeyecek bir futbolcuyu planlamam. Kulüplerin maddi sıkıntıları ortada. Öbür taraftan Oğuzhan'a ihtiyacı olan birisi gelip talip olabilir. Oğuzhan serbest mi, serbest; ama ben buna milyonda bir bile ihtimal vermiyorum. Oğuzhan Beşiktaş'ın çocuğudur. Başkanıyla oturup konusunu çözüp yoluna devam edecektir. Benim görüşüm bu."

KAYNAKHÜRRİYET

Yorumlar4

 • Efedayı 4 ay önce Şikayet Et
  O kerizliği ancak Fenerbahçe'li yöneticiler yapar , Beşiktaşlı yöneticilerde bedavaya A Milli oyuncuyu kaptıracak göz var mı ?
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • martli 4 ay önce Şikayet Et
  fenerden Aldiklarinin hangisi oynuyor.
 • Gurbetci 68 4 ay önce Şikayet Et
  Fenerbahcenin kapiyi gösterdigi. futbolculari aldi beşiktaş uyan uyan sizlere sadece gülünür.
 • Ağca 4 ay önce Şikayet Et
  Belli mi olur?!
Sonraki Haber