Oğuzhan için karar! FIFA'ya gidiyorlar!

Beşiktaş, Oğuzhan Özyakup'a 'Seni Çin'e götürebilirim. Büyük paralar kazanırsın' teklifini izinsiz yapan menajeri FIFA'ya şikayet etme kararı aldı.

 • GİRİŞ06.10.2017 09:46
 • GÜNCELLEME06.10.2017 10:17
Oğuzhan için karar! FIFA'ya gidiyorlar!

Beşiktaş'ta, Oğuzhan Özyakup'a menajerlerin gösterdiği yakın ilgi, yönetimin keyfini kaçırdı. Menajerler, senelik 1.5 milyon euro'ya oynayan Oğuzhan'ın, kafasını karıştırmaya devam ediyor.

Siyah-beyazlılardan Oğuzhan için yetki belgesi isteyen İtalyan bir menajer, kulüpten habersiz genç oyuncu ile bir görüşme yaptı ve "Çin'de bile bu paralar emeklilere verilirken, sen bedava oynuyorsun. Bunu düzeltebilirim" dedi.

Oğuzhan ise bu durumu bizzat Başkan Fikret Orman'la paylaştı. Oğuzhan'ın bu sözleri üzerine Başkan, "Yola bizimle devam edeceksin" garantisini verirken; oyuncuların menajerlerle görüşmelerine yasakladı, hatta bu teklifi yapan İtalyan menajeri de FIFA'ya şikayet etme kararı aldı. (Fotomaç)

Etiketler

Yorumlar2

 • ElliSekiz 4 ay önce Şikayet Et
  Doğru bi karar bütün takım oyuncuları için emsal olsun ve her menajerim diyen futbolcunun kafasını karıştırmasın
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • osmanlı 4 ay önce Şikayet Et
  asil ve gerçek törerisleri bu dunya ülkleri gördü amerika rusya trub putin siz bir törerisimiz dunya ülkleri bunu gördü artık size yüklenecekler töreris amerika rusya sizn geçmişinizde töreristi şimdide törerissiniz ve geleceklerinizde töreris olacak ama bu dunya ülkleriş uyumuyor ve sizin geleceginiz bir ülkeniz olmuycak törer ülklesi rusya amerika sizin geleceginizde bitti artık tüm dünya sızden nefret ediyor amerika rusya siz 2 ülke geleceginizde olmuycak töreris ülkler amerika rusya
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Sonraki Haber