Yok artık Caner! Tam 7 milyon dolar...

Bu yılbaşında oyuncu Şükrün Ovalı'yla evlenen Beşiktaşlı Caner Erkin'in eşine yaptığı jestlerin ardı arkası kesilmiyor.

 • GİRİŞ04.10.2017 10:08
 • GÜNCELLEME04.10.2017 10:10
Yok artık Caner! Tam 7 milyon dolar...

Ünlü futbolcu, yurt dışından ev isteyen eşinin bu isteğini de kırmadı. Erkin'in Miami Sunny İsles Beach'teki okyanus manzaralı 'Porsche Design Tower' adlı gökdelenden 7 milyon dolara (25 milyon TL) lüks bir rezidans satın almak için kolları sıvadı. Beşiktaşlı yıldız, daha önce aynı yerden rezidans alan arkadaşı Ömer Pınarlı'nın kendisi için yaptığı canlı yayınla rezidans hakkında bilgi sahibi oldu. Eşiyle lüks daireye hayran kalan futbolcu, kaporayı hemen gönderdi.

ACAR ÇİFTİNE KOMŞU OLDULAR

Caner Erkin'le Şükran Ovalı, sosyetik çift Hande - Erdinç Acar'ın da evinin olduğu 60 katlı 195 metre yüksekliğindeki gökdelenin 30. katındaki 3 yatak odalı ve 4 banyolu rezidansta karar kıldı. Yıllık kazancı ortalama 2.2 milyon euro (yaklaşık 9 milyon 200 bin TL) olan Erkin'in "Kartallar yüksek uçar" sözünü kanıtlar nitelikteki yeni evinin özelliği bununla sınırlı değil... İkili, 600 metrekarelik rezidanslarına lüks araçlarıyla çıkabilecek. Erkin, ligin devre arasında ABD'ye giderek rezidansın satış işlemlerini tamamlayacak. Ünlü futbolcu; yüzme havuzu, sinema salonu ve SPA'nın da olduğu milyonluk rezidansının keyfini önümüzdeki yıl eşi Şükran Ovalı'yla sürecek.

AŞK YUVASININ KİRASI: 43 BİN TL

Ünlü çift, İstanbul Baltalimanı'ndaki evlerinden geçtiğimiz aylarda Bağdat Caddesi'nin tek lüks rezidansındaki bir penthouse'a taşındı. Lüks sitenin 44'üncü katındaki penthouse'lardan birini kiralayan Erkin, yeni yuvaları için aylık yaklaşık 12 bin dolar (43 bin TL) kira ödüyor.

Etiketler

Yorumlar25

 • mustafa 4 ay önce Şikayet Et
  Bu ülkenin parasını yurt dışına kaçırıyor
  Cevapla
 • Özcan 4 ay önce Şikayet Et
  Millet emekli maaşı ile 1400 geçinmeye çalışıyor gözümüz yok ama ne gerek var canerin harcadığı paradan banane ben yarın elektrik su faturası ödemeyi düşünüyorum nerde ne ucuza alayım diye pazarları dolaşıyorum Caner eşine miamide aldığı evden bahsediyor sunuz
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • muhidtin atlıhan 4 ay önce Şikayet Et
  Altından sarayın olsa ne olur malda yalan mülk de yalan al birazda sen oyalan
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Uğur 4 ay önce Şikayet Et
  Bu dünyanın tek santimetre karesinde adalet yok, bir yukarıda bir de toprağın altında adalet var, neden sporcular, sanatçılar bu kadar çok para alır bilirmişsiniz, çünkü onlar toplumu uyutmak için yetiştirilmişlerdir, onlar uyutur parasını alır yönetenler de onları doyurur
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Celal 4 ay önce Şikayet Et
  Allah bunun hesabını muhakkak Sorar.şımarık
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber