Tolga: Soyunma odasında şiddetli ve trajik...

Beşiktaş’ın tecrübeli file bekçisi Tolga Zengin, Anderson Talisca ile Caner Erkin arasında yaşanan olaylarla ilgili açıklama yaptı.

Tolga: Soyunma odasında şiddetli ve trajik...
Tolga: Soyunma odasında şiddetli ve trajik...
GİRİŞ 03.10.2017 14:07 GÜNCELLEME 03.10.2017 14:08
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Beşiktaş’ın tecrübeli file bekçisi Tolga Zengin, Anderson Talisca ile Caner Erkin arasında yaşanan olaylarla ilgili açıklama yaptı. 

Siyah-beyazlı kalecinin kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde:

“Son birkaç gündür yaşanan tartışmalara ilişkin bir kaç cümle etmek isterim. Beşiktaş çok büyük bir ailedir. Aile içinde, kardeşler arasında zaman zaman tartışmalar olabilir ve biz biliriz ki bunlar her zaman tatlıya bağlanır. Bizim soyunma odasında yaşadığımız da budur. Kardeşler bazen birbirine darılır, sonra barışır. Konu medyada yer bulduğu gibi şiddetli ve trajik şekilde gelişmemiştir. Basit bir tartışma yaşanmış ve tatlıya bağlanmıştır. Beşiktaş çok büyük bir ailedir ve sorunlar bu camia içinde her zaman çözüme kavuşturulur. Bir de olaya benim adımın dahil olduğu bir nokta var; onu da açıklayayım. Benim sosyal medya kullanma alışkanlığımı hepiniz bilirsiniz. Instagram’a düzenli olarak giren biri değilim. Ara sıra sevdiğim fotoğraflar olunca paylaşıyorum, sonra da uzunca bir süre bakmıyorum. Kamuoyunda Talisca’yı takipten çıkardığım haberleri dolaşınca uzunca bir aradan sonra girip kontrol ettim. Dedim ya düzenli bir sosyal medya kullanıcısı değilim. O an baktım ki ben Talisca’yı Instagram’da zaten hiç takip etmemişim ve zaten takip etmediğim bir arkadaşımı takipten çıkarmak gibi bir hareket içinde bulunmadım. Durum bu kadar basit. Bu sadece benim için değil, adı bu konuyla anılan diğer tüm takım arkadaşlarım için de geçerlidir. Ayrıca ben kaptanlığını yaptığım formanın, camianın bu kadar basit konularla tartışma konusu yapılmasına kendi adıma izin vermem. Herkes bilmelidir ki biz Beşiktaş olarak alınabilecek tüm kupalara, yaşanabilecek tüm başarılara talibiz ve bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Burada bireyler yoktur, BEŞİKTAŞ vardır. Saygılarımla...”

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • hakan 11 ay önce Şikayet Et
  bikaç cümleyi kendin kurdunsa tebrik ederi yok kulüp hazırladı sende paylaştınsa VAH sana
  Cevapla
 • mmt..25 11 ay önce Şikayet Et
  caner futbolun hariç herşeyinle gündeme geldin yeter.
  Cevapla
 • Yasin 11 ay önce Şikayet Et
  Adamsın tolga. Helal
  Cevapla
 • bergamali 11 ay önce Şikayet Et
  dur ben kulahimi cikartayim ona anlat
  Cevapla