Tahkim Kurulu açıkladı! Şenol Güneş'in cezası...

Tahkim Kurulu, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in cezasına yapılan itirazı reddetti

 Tahkim Kurulu açıkladı! Şenol Güneş'in cezası...
Tahkim Kurulu açıkladı! Şenol Güneş'in cezası...
GİRİŞ 10.02.2017 14:16 GÜNCELLEME 10.02.2017 15:14
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

Tahkim Kurulu, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in 1 maçlık cezasını onadı. Şenol Güneş, Beşiktaş'ın bu akşam Kardemir Karabükspor ile oynayacağı maçta takımının başında yer alamayacak.

Tahkim Kurulu'nun açıklaması şöyle:

"TFF Tahkim Kurulu 10 Şubat 2017 günlü ( 7 ) sayılı olağanüstü toplantısında gündemindeki dosyayı inceleyerek aşağıdaki kararı almıştır.

Beşiktaş Futbol Yat. San. ve Tic. A.Ş'nin, kulüp teknik direktörü Şenol Güneş hakkındaki PFDK'nın 09.02.2017 tarih ve E.2016-2017/653 - K.2016-2017/774 sayılı kararına itirazı incelendi. İtirazın süresinde olduğu, gerekli harcın yatırıldığı görüldü. Yapılan müzakere neticesinde;

- Beşiktaş Futbol Yat. San. ve Tic. A.Ş. teknik direktörü Şenol Güneş'in, rakip takım futbolcusuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle FDT'nin 36/1-c ve 35/4. maddeleri uyarınca 1 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 13.000 TL para cezası ile cezalandırılmasında sübut, hukuki nitelik ve cezanın tayini bakımından bir isabetsizlik bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi ile cezanın onanmasına, oybirliği ile karar verilmiştir."

YAZDIR
YORUMLAR 16
 • Deli Dumrul 1 yıl önce Şikayet Et
  Fenerbahçe de flemenkçe küfür eden oğuzhan'ı versin mahkemeye. Oy Çanım bjk.
  Cevapla
 • biri işte 1 yıl önce Şikayet Et
  tff denen kurumun galatasaray'a karşı net bir cephesi var. terime e topu yere vurdu diye 9 maç hamzaoğluna itirazdan 5 maç bir an önce bu kurumda köklü bir değişiklik şart
  Cevapla
 • Bjk 1 yıl önce Şikayet Et
  Fenerasyon ve hakemler futbol oynamak isteyenlerin önünü açmadıkça türk futbolu hep geriye gidecektir
  Cevapla
 • cengiz 1 yıl önce Şikayet Et
  Keşke Şenol Güneş'e verdiğiniz tepkiyi, biliç'e küfreden Emreye de verseydiniz hani hiç ceza almamıştı, formasını yere atıp çıkan Emenike almamıştı, şimdi mi adil oldunuz? Van persinin hareketine sahip çıkan adalet isteyen fenerli kardeşler.
  Cevapla
 • metin 1 yıl önce Şikayet Et
  Eski Hocamız Hamza Hamzaoğlu na itirazdan 5 maç ceza veren TFF Şenol güneşe 1 maç. Adlet senin neren de TFF
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle