Melih Gökçek'ten Beşiktaş'a sürpriz teklif

Fikret Orman ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i ziyaret etti.

GİRİŞ 21.01.2015 18:53 GÜNCELLEME 21.01.2015 18:59
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Orman, Ankara'da iki maç oynamayı planladıklarını söyledi. Orman, "Şu anda çok zordayız. Stadımız yok ve top oynayacak bir yer bulamıyoruz. Osmanlıspor'a stadını bize açtığı için çok teşekkür ediyorum" dedi. Ziyarette Gökçek'ten sürpriz bir teklif de geldi

"Dar günde lazım olur böyle şeyler, biz çok 'yardımcıyız' deyip de lafta olan şeyler gördük" diye konuşan Orman, "Ama futbolda maalesef oluyor böyle şeyler. O yüzden önümüzdeki 2 maçı burada oynayacağız. Esasında 3 maçı burada oynamak istiyorduk. Bursaspor Ankara'nın soğuk olacağını düşünmüş, onlarla İstanbul'da oynayacağız. Sonra tekrar Mersin ve Balıkesir maçını burada oynayacağız. Ondan sonra 3 maç üzerinden planlama yapacağız. Ankara bize çok uğurlu geliyor. Başta Ahmet Gökçek olmak üzere Ankara'da çok taraftarımız var. Biz, bize göre dünyanın en güzel stadını yapıyoruz. Hem estetiği hem de bulunduğu yer itibarıyla çok güzel bir anıt eser yapıyoruz. Sezon sonuna bitmesi bekleniyordu ama zor gözüküyor. Yeni sezonu orada açacağız" ifadelerini kullandı.Süepriz teklif!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de Fikret Orman'a, "Çok memnuniyet duyarız. Aslında Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'a İstanbul takımı demek yanlış, Türkiye takımı demek lazım. Aslında merkezinizi rahatlıkla Ankara'ya taşıyabilirsiniz, hiçbir mahsuru yok. Size stadı temelli de veririz" teklifinde bulundu.

'Bir daha aklınızda biz olalım'

Stat konusuna ilişkin açıklama yapan Gökçek, "Bizim Esenboğa Havalimanı yolunda yaptığımız Saray Spor Tesisi vardı. Mübalağa etmiyorum, dünyanın en büyük tesisiydi. O dönem içerisinde Mahmut Özgener'e canım sıkıldı. Bir de eski Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın'a canım sıkıldı. O sırada da MİT'in ihtiyacı vardı. Orada oturup konuşuyorduk, 'Abi madem kullanmıyorsun' dedi. Ben de 'Tamam verdim, gitti' dedim. Böyle bir şey oldu. Anlık bir kızgınlık eseri oldu. Ankaraspor'un düşürülmesi meselesi çok kanıma dokundu. Verdim, gitti" dedi.

Bunun üzerine Fikret Orman'ın, "Bir daha kızdığınızda aklınızda biz olalım efendim" karşılığını vermesiyle renkli anlar yaşandı.

YAZDIR
YORUMLAR 6
 • Misafir 3 yıl önce Şikayet Et
  gs arenaya konarken kimse milletin malı demiyordu
  Cevapla
 • dadaş 3 yıl önce Şikayet Et
  chpe uzmanı istanbul olarak türkiye olarak seni çok seviyoruz be adamın dibisin vesallam
  Cevapla
 • Galip 3 yıl önce Şikayet Et
  Babasinin Malınımı veriyor bu?Milletimizin Malını Kime veriyorsun?
  Cevapla
 • Mit 3 yıl önce Şikayet Et
  Milletin malını millete hizmet eden kuruma veriyor, akıllı ol
  Cevapla
 • murat diniz 3 yıl önce Şikayet Et
  Mercedes 3300 mark 250 otobus? Neden bu iddalarin sahibini mahkemeye vermesin hala?
  Cevapla
 • vatan 3 yıl önce Şikayet Et
  melih bey çok akıllı adam çook
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle