Beşiktaş'tan Ronaldinho açıklaması

Beşiktaş'ta yeniden başkan olarak Fikret Orman'ın seçilerek göreve devam etmesinin ardından Ahmet Nur Çebi, Ronaldinho bombasını müjdeledi.

Beşiktaş'tan Ronaldinho açıklaması
Beşiktaş'tan Ronaldinho açıklaması
GİRİŞ 16.06.2013 23:57 GÜNCELLEME 17.06.2013 02:06

Beşiktaş'ın olağan genel kurulunda Fikret Orman'ın sandıkta Serdar Adalı'yı geçerek başkanlığa devam demesiyle gözler önümüzdeki yapılanmaya ve transfer hareketlerine çevrildi. Kara Kartal'ın 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi ise bomba etkisi yaratacak Ronaldinho transferi konusunda görüşmelerinin olduğunu söyleyerek siyah-beyazlıları heyecanlandırdı.

Ahmet Nur Çebi, Beyaz TV'de katılmış olduğu programda, Atletico Mineiro forması giyen Brezilyalı ile ilgili görüşmelerin sürdüğünü ve Brezilyalı'dan bir cevap beklediklerini dile getirdi.

ORMAN: "POLEMİĞE GİRMEDİM"

Yeniden başkanlık koltuğuna oturan Fikret Orman ise yeni dönemde önlerine bakacağını dile getirdi. Orman, "Bir çok yaptığımız iş çarptırılsa bile polemik yaratmak istemedim. Beşiktaş'ta kavga değil ve çözüm aranıyor. Çok kötü bir 20 gün kaybettik. Seçimin normalde Mayıs ayında olması gerekirdi. Biz aday olamadık cinsinden laflarla karşı karşıya kalmamak için bunu yaptık."

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL