FETÖ'cü Enes Kanter'in Trump şaşkınlığı!

ABD'de Donald Trump'ın başkanlığı garantilemesinin ardından, Hillary Clinton'ı destekleyen FETÖ'cü Enes Kanter büyük bir şok yaşadı.

 • GİRİŞ09.11.2016 10:15
 • GÜNCELLEME09.11.2016 10:20
FETÖ'cü Enes Kanter'in Trump şaşkınlığı!

Dünyaca ünlü spor dergisi Sports Illustrated, FETÖ'ye yakınlığıyla bilinen Enes Kanter'i NBA'in en büyük trolü olarak adlandırdı. ABD seçimleri öncesinde Sports Illustrated muhabiri Scooby Axson, teröristbaşı Fetullah Gülen'e yakınlığıyla bilinen Enes Kanter'le soru cevap şeklinde bir röportaj yaptı.

Kanter'e 'Ölü ya da diri kiminle yemek yemek istersin?' sorusunu soran Axson, 'Donald Trump'la yemek, yemek isterdim' cevabını aldı. Bu cevap üzerine bu kez 'neden Trump?' sorusunu soran muhabire Kanter, 'Çünkü ona senin sorunun ne? demek istiyorum' diye cevap verdi. 15 Temmuz'daki hain darbe girişiminin sorumlusu olan Fetullah Gülen'e biat yemini eden Enes Kanter'in 'kiminle yemek yemek istersin?' sorusuna 'Trump' cevabını vermesi şaşkınlık yaşattı.

KANTER TARAFINI BELLİ ETTİ

FETÖ'ye bağlılığını her fırsatta yineleyen Kanter, ABD seçimleri öncesi yaptığı bu röportajla birlikte tarafını da belli etmiş oldu. Donald Trump ve Hillarry Clinton'ın yarıştığı seçimler öncesi Trump'a sataşan Kanter böylelikle desteklediği adayın da Clinton olduğunu açıkça ilan etti. Enes Kanter'in Trump'la ilgili sözleri USA Today adlı internet sitesinde yer aldı. Ayrıca bu yazıda Kanter'in NBA'in en büyük trolü olduğu ifade edildi.

Hatırlanacağı üzere FETÖ'nün finans kaynağı olarak hizmet veren Kimse Yok Mu Derneği'nin Demokrat lider Hillary Clinton'a seçim propagandasında maddi destek verdiği ortaya çıkarılmıştı. (Yeni Şafak)

Yorumlar22

 • arslan 1 yıl önce Şikayet Et
  niye bu kadar büyütüyorsunuz bu adamı . bırakın unutulsun yahu
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • aliii 1 yıl önce Şikayet Et
  yarın da Turumpu destekler Anamın adı döndü bende döndü
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Karaalioglu 1 yıl önce Şikayet Et
  hahahhaa. süper ya
 • Aslan Can 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah seni rezil etsin.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • tito 1 yıl önce Şikayet Et
  jr gülen feyk yedi trump sizin fitil fitil burnunuzdan getirmezmi clintonun seçim kampanyalarına akıttığınız paraları belki size ayar olmuşturda Türkiyeye paketler
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • ankaralı 1 yıl önce Şikayet Et
  anlamıyor abi anlamıyor destekledikleri hep tırt anlamıyor
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • paydos 1 yıl önce Şikayet Et
  Anlamaz kardeşim haram para yemekten kansız olmuşlar, bu seref yoksunları Allah bunları kahretsin inşallah
  Toplam 3 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber