Hain evlat Enes Kanter soyadını değiştirdi

Fetullahçı Terör Örgütü'ne yakınlığı ile bilinen Enes Kanter'i ailesinin evlatlıktan reddetmesinin ardından soyadını değiştridi.

Hain evlat Enes Kanter soyadını değiştirdi
Hain evlat Enes Kanter soyadını değiştirdi
GİRİŞ 08.08.2016 21:05 GÜNCELLEME 09.08.2016 21:46
Bu Habere 466 Yorum Yapılmış

Fetullahçı Terör Örgütü üyesi Enes Kanter'i ailesi evlatlıktan reddetti. Enes Kanter de yaptığı açıklama ile bu haberleri doğruladı.

Yaptığı yeni açıklamada Enes soyadını Gülen olarak değiştirdiği dikkatlerden kaçmadı.

İşte o açıklama;

Yaz tarih!

Ey Kainat duy sesimi
Bugün 24 senedir ana, baba, kardeş dediğim ailemi ve tüm akrabalarımı kaybettim. Kendi babam soyismimi değiştirmemi istedi. Beni doğuran anne beni reddetti. Beraber büyüdüğümüz kardeşlerim beni artık yok sayıyor. Akrabalarım beni bir daha görmek istemiyorlar.
Vefalı, fedakar insanların gözyaşları ile büyüttüğü bu hizmet için bir Enes değil bin Enes feda olsun. Hocaefendi yolunda anam, babam, kardeşlerim, tüm sülalem feda olsun. Bu dava uğrunda bir değil saçlarım adedince başım olsa yine veririm feda olsun.
Rabbim benim ömrümden alsın her saniyesini yiğit hocama versin.
Hizmet yolunda cennetim feda olsun, cehennemlere güler geçerim. Canım hocamın sevgisi ana, baba, kardeş bütün sevgilerin üzerindedir. Biz bu hizmeti sokakta bulmadık ki birkaç pakrudin dönme yüzünden bırakalım.
Anam babam sana feda olsun, hizmet yolunda feda olsun bu dava uğranda feda olsun.
Kismenin zerre şüphesi olmasın. Allah (cc) sahabi ruhunu yeniden dirilten bu garip davanın garihp yolcularına sahip çıkacaktır şahlandıracaktır.
Dayanın abilerim dayanın ablalarım dayanın kardeşlerim. Sıkının dişinizi. İmtihanı kaybetmeyelim. Kazanma kuşağında kaybedenlerden olmayalım.
Bundan sonra benim anamda babamda benim kardeşlerimde dünyanın 171 küsür ülkesinde Türk bayrağını şerefle dalgalandıran o fedakar hizmet erleridir. Bundan sonra benim ailem o gözü yaşlı hocaefendimdir.
Zalimler yakın zamanda savrulup gidecektir. Sıkın dişinizi Allah bizimle beraber.
Mevlam herşeyi güzel eyleyecek. Bu davadan vazgegeçilmez.
Allah var gam yok.

ETİKETLER
hain FETÖ
YAZDIR
YORUMLAR 466
 • şeref 2 yıl önce Şikayet Et
  bizim dinimiz fetö den bahsetmiyor ... ana baba nın rızasını ve duasını almaktan bahsediyor kanter.belliki okumamışsın.
  Cevapla
 • Muttaki 2 yıl önce Şikayet Et
  Fettoş seni yarı yolda bırakınca duvara toslayacan amma gel gör ki geç olacak Enes Gülen Efendi! Tez zamanda küçük Mesih-i Deccal hocanla beraber cehennemi boylaman dileğiyle
  Cevapla
 • Joker 2 yıl önce Şikayet Et
  Klavyeden atip tutmasi degil.gel ozaman sende hesabini ver.bu yolda herseyini feda ettigini soyluyorsun hikayeden.anlat ozaman nasil terorist oldugunu.....
  Cevapla
 • Abdullah 2 yıl önce Şikayet Et
  Neyin davasını güdüyorsun sen? Bir sor bakalım kendine. ışidden farkınız kalmadı, hala bu uğurda diyorsun.
  Cevapla
 • Selami 2 yıl önce Şikayet Et
  "..ila cehenneme zumeraa.."
  Cevapla
 • Muttaki 2 yıl önce Şikayet Et
  osmanlıserdarı isimli vatandaş, cennete gitmek için önce müslüman olmak gerekiyor. Allah ve rasülünün adını vererek sürekli yalanlar uydurup takipçilerini kendisine bağlamış olan bu küçük deccal efendinin müslüman olma ihtimali olduğunu mu düşünüyorsun. Öyleyse çok safsın kardeş
  Cevapla
 • osmanlıserdarı 2 yıl önce Şikayet Et
  peygamber bile yarın allah cc bana ne yapacak bilmiyorum diyor siz insanlar hakkında hüküm veriyorsunuz.sen kendini düşün nerye gideceğini başkasını boşver.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle