Enes Kanter evlatlıktan reddedildi!

Medeniyet Üniversitesi öğretim görevlisi Mehmet Kanter, oğlu Enes Kanter'i evlatlıktan reddettiklerini duyurdu.

Enes Kanter evlatlıktan reddedildi!
Enes Kanter evlatlıktan reddedildi!
GİRİŞ 08.08.2016 16:02 GÜNCELLEME 08.08.2016 22:44
Bu Habere 91 Yorum Yapılmış

Amerikan Ulusal Basketbol Ligi NBA'de Türk bayrağını gururla dalgalandırmak yerine FETÖ'nün sosyal medyadaki tetikçiliğini yapmayı tercih eden basketbolcu Enes Kanter'i ailesi evlatlıktan reddetti.

Oğlunun FETÖ tarafından hipnotize edildiğini söyleyen baba Mehmet Kanter, kaleme aldığı mektupla oğlunu evlatlıktan reddettiğini açıkladı.

FETÖ'CÜ KANTER'E AİLE DARBESİ

"Kendisinin FETÖ terör örgütü tarafından hipnotize olduğunu ve kullanıldığını düşünüyoruz. İnsanlar yanlışlıklar yapabilir. Yanlıştan dönmenin erdem olduğunu defalarca söyledik ancak ikna edemedik. Ben babası ve bütün Kanter aileleri olarak FETÖ terör örgütü tarafından yapılan çirkin darbeyi kınıyor ve lanetliyoruz.

Enes'i başta ben babası ve Kanter aileleri evlatlıktan reddediyoruz. Bir an önce soy ismini değiştirmesini istiyoruz. Başta Cumhurbaşkanımız ve Türk halkından böyle bir çocuğum olduğu için utanç duyarak özür diliyorum."

HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILMIŞTI

Bu arada FETÖ'cü Enes Kanter'in babası, Medeniyet Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mehmet Kanter, geçtiğimiz günlerde açığa alınmış ve hakkında soruşturma başlatılmıştı.

YAZDIR
YORUMLAR 91
 • Alpyre 2 yıl önce Şikayet Et
  Koskoca Histoloji profesörünün yazısına bakın! Bağlaç olan 'de' bitişik yazılmış, 'hipnotize' , "hipnoze" olmuş. 'lanet', "lağnet" diye yazılmış, 'soyisim', "soy isim" diye yazılmış. 'reddetmek', "red etmek"... ...bu adam Histoloji profesörü öyle mi???; ...diplomasını bir gözden geçirmek lazım bence bu arkadaşın! Bunun diploması da sahte olabilir!
  Cevapla
 • Tamer 2 yıl önce Şikayet Et
  Enes Kardesim RABBIM YÜCEDIR HICBIR SEY ONA DENK DEGILDIR Milyonlarca Kardesin var bizlergibi
  Cevapla
 • Osmanlı 2 yıl önce Şikayet Et
  Bir vatan hayini daha al bunuda içeri al al
  Cevapla
 • önce vatan 2 yıl önce Şikayet Et
  Babası da kendi paçasını kurtarmak için evlatlıktan red etmiştir.
  Cevapla
 • hasan avcı 2 yıl önce Şikayet Et
  Hani bir şarkı var: Yalan, yalan, yalan, vallahi yalan. Gülercesi de, ıvırı da zıvırı da, zırvası da, zirvesi de hep yalan içinde. Haşhaşi diyenler, bunlara kanmayın, veya haşhaşi demeyin. Çünkü haşhaşilik zor çıkar, belki de çıkmaz.
  Cevapla
 • Bekir öztürk 2 yıl önce Şikayet Et
  Artık Bu milleti ucuz numaralarla kandımak mümkün deyil..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle