Kunter: Ryan Broekhoff ile ilgileniyoruz

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı Direktörü Erman Kunter, Amerikan Kolej Ligi'nde Valparaiso forması giyen Ryan Broekhoff ile ilgilendiklerini belirtti

Kunter: Ryan Broekhoff ile ilgileniyoruz
Kunter: Ryan Broekhoff ile ilgileniyoruz
GİRİŞ 04.08.2013 17:23 GÜNCELLEME 04.08.2013 17:23

Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı Direktörü Erman Kunter, Avustralyalı genç oyuncu Ryan Broekhoff'la yakından ilgilendiklerini açıkladı.
     
Kunter, yaptığı açıklamada, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdürdüklerini aktararak, Amerikan Kolej Ligi'nde Valparaiso Üniversitesi forması giyen ve Avustralya Milli Takımı'nda da oynayan  Broekhoff'u kadrolarına katmak için çalıştıklarını söyledi.
     
Bu transferin henüz tamamlanmadığını ve 1-2 gün içinde netlik kazanmasını beklediklerini dile getiren Kunter, "Oyuncuyu daha önce izlemiştim. Şu anda ülke milli takımında da oynuyor. Kendisiyle temastayız. Tam olarak bitmiş bir şey yok ancak görüştüğümüz oyuncular arasında ön sıralarda olduğunu söyleyebiliriz" ifadelerini kullandı. Forvet pozisyonunda oynayan 22 yaşında ve 2,01 metre boyundaki oyuncu, bu yıl gerçekleştirilen NBA draftlarında ise seçilemedi.