Sneijder: Bu tavrı hak etmiyorum

Sneijder, kulübü İnter'in Galatasaray'a gitmesi konusunda kendisine baskı yapmasından rahatsız. Hollandalı yıldız, ''Burada tarihe geçecek işler yaptık. Şimdi hayatımı değiştirecek bir kararı hemen vermemi istiyorlar'' dedi.

Sneijder: Bu tavrı hak etmiyorum
Sneijder: Bu tavrı hak etmiyorum
GİRİŞ 17.01.2013 09:23 GÜNCELLEME 17.01.2013 09:23

Galatasaray'da gündemin 1 numaralı ismi konumunda olan Wesley Sneijder, transferiyle ilgili önemli bir açıklama daha yaptı.

İtalyan gazetelerinden La Gazzetta dello Sport'a konuşan Hollandalı yıldız, ''Biri şu sıralarda benim İstanbul'da olacağımı söylemiş. Hayır, şu anda buradayım ve beni rahatsız eden tek şey, içinde bulunduğum baskılı ortam'' dedi.

'Parayla alakası yok'

Transferi hakkında karar vermek için 31 Ocak'a kadar süresi olduğunu bir kez daha hatırlatan 28 yaşındaki futbolcu, ''Ben de acele etmeyeceğim. Biz burada arkadaşlarımızla birlikte tarihe geçecek işler yaptık. O yüzden bana baskı yapılmasını kabul edemiyorum. Benim rahatsızlığım, gelen tekliften bağımsız olarak, hayatımda büyük bir değişikliğe yol açacak bu karar için bana çok kısa bir süre tanınması. Ve bu durumun parayla hiçbir alakası yok'' ifadesini kullandı.

Sneijder'e medya mensuplarının da yoğun ilgisi ve baskısı devam ediyor. Hollandalı yıldız sorulardan bunalmış durumda.

ETİKETLER
transfer haberleri
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL