Yok artık Ronaldo! 6 ayda 3. kez baba oldu

Cristiano Ronaldo 4. kez baba oldu. Portekizli yıldızın kız arkadaşı Georgina Rodriguez, bu ilişkiden ilk çocuğunu doğurdu. Ronaldo, yaklaşık 6 ayda 3. kez babalık sevinci yaşadı.

 • GİRİŞ13.11.2017 13:36
 • GÜNCELLEME13.11.2017 19:46
Yok artık Ronaldo! 6 ayda 3. kez baba oldu

Daha önce Cristiano Junior ve Eva Marina ile Mateo isminde 3 çocuğu olan Cristiano Ronaldo, 4. kez baba oldu. 

Real Madrid'li yıldızın kız arkadaşı Georgina Rodriguez, bu ilişkiden olan ilk çocuğunu doğurdu. 

Portekizli oyuncu, Alana Martina ismini verdiği kızının fotoğrafını ilk oğlu ve kız arkadaşının da olduğu fotoğrafla sosyal medya hebasından paylaştı. 

Geçen Haziran ayında taşıyıcı anne yöntemiyle ikiz çocuk sahibi olan Ronaldo, böylece yaklaşık 6 ay sonra bir kez daha babalık sevinci yaşadı.

Geçen hafta baba olmanın nasıl bir şey olduğu yönündeki düşünceleri sorulan Ronaldo, "Baba olmak eşsiz bir duyğu ve beni tamamen değiştirdi. Daha önce sahip olmadığım, olaylara sevgiyle bakma düşüncesini öğretti" açıklamalarını yapmıştı. 

Yorumlar31

 • aslan 2 ay önce Şikayet Et
  meksika ve küba ya askeri üs kurmalıyız
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Mehmet 2 ay önce Şikayet Et
  Onlar da bizi bekliyor zaten. Rusya'nın onayı olmadan Suriye'ye giremiyoruz ne Küba'sından bahsediyorsunuz?!
 • abdullah 23 2 ay önce Şikayet Et
  nesli ve nesebi bozan ZİNA maalesef ülkemizde korkunç bir şekilde yaygınlaşmaktadır. ülkemizde zinanın suç sayılmaması sanki bir hakmış gibi herkes tarafından kullanılmaktadır.Dinin sahibi Allah (c.c) tır.devlet seni cezalandırsa ne olur cezalandırmasa ne olur.Her şeyin sahibi olan Allah(c.c) zina eden evli erkekleri recm edin diyor,neden çünkü hesap ahirete kalmasın zina edenleri ahirette büyük bir azap bekliyor haberleri olsun.kimse benin haberim yoktu demesin.ayrıca Allah'a (c.c) isyan edenler artık her türlü belayı beklesinler.
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  Bir Müslüman, dinen hakkı olan ikinci evliliğini yapsa hiç de böyle güzel haberleştirilip servis edilmez. Tam tersine adam karalanır ve yıpratılır.
  Cevapla Toplam 17 beğeni
 • kemal 2 ay önce Şikayet Et
  aynen öyle
  Toplam 4 beğeni
 • kobra 2 ay önce Şikayet Et
  yorumcu,arkadaslar yorumlarınızı da,irk,uzerinde,catismiyalim,not trk,arap,her,kim,olursa,olsun,her devletin,isanlarin,adi,vardir,dusun celer,yanlistir,kobra,42,
  Cevapla
 • emekli 2 ay önce Şikayet Et
  he he he
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber