Trump yerin dibine soktu! 'O bir palyaço'

ABD'nin yeni Başkanı Donald Trump sıkı bir Arsenal taraftarı. Wenger'i yerin dibine sokan Trump, Fransız teknik adamı kovdurmak için Arsenal yönetimine baskı yapacak.

 • GİRİŞ11.11.2016 17:50
 • GÜNCELLEME11.11.2016 17:51
Trump yerin dibine soktu! 'O bir palyaço'

ABD’de yapılan başkanlık seçiminde Hillary Clinton’ı geçerek Beyaz Saray’a oturan Donald Trump’un zaferi, Arsenal Menajeri Arsene Wenger’in uykularını kaçıracak gibi görünüyor. Arsenal taraftarı olarak bilinen Trump, tecrübeli çalıştırıcıyı geçtiğimiz Mart ayında yaptığı bir konuşmada adeta yerin dibine sokmuştu.

Wenger’in takımı rezil ettiğini öne süren Trump, yönetime de bir teklifte bulunmuştu. O dönem Wenger’in kovulması gerektiğinin altını çizen Trump “Ben gerçek bir Arsenal taraftarı olarak küçük takımlar tarafından ezilmemize dayanamıyorum. Wenger sanki kulüp kendisininmiş gibi kafasına estiğini yapıyor. O maskeli balodaki bir palyaço… Takım kum torbası haline geldi. Onun takımdan gitmesi için gerekirse gelecek 50 yıl tüm çalıştırıcıların ücretini ödemeye razıyım” demişti.

ABD başkanı seçilmeden önce yapılan bu konuşma, şimdilerde yeniden tartışılmaya başlandı. Artık daha güçlü ve sözü geçen bir lider olan Trump’un, ilerleyen dönemlerde fanatik bir taraftarı olduğu Arsenal yönetimine baskı yapabileceği belirtiliyor.

KAYNAKAÇIK MERT KORKUSUZ

Yorumlar10

 • Gsatarfbakar 1 yıl önce Şikayet Et
  Şu gsye de bi adam bulsan malum teknik adam çok abdürahim gibisi yok!
  Cevapla
 • Aziz 1 yıl önce Şikayet Et
  Bence amerikada aranan kan bulundu. Ya bunu öldürürler yada bu amerikayı bitirir.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Aziz 1 yıl önce Şikayet Et
  Yuz yilin. Somuru araci futbol.bacasiz fabrika
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Mahmud 1 yıl önce Şikayet Et
  İnşaAllah abd'nin sonu senin elinle gelir dümbelek!
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Koc 1 yıl önce Şikayet Et
  Şu galatasaray ya bir hoca bulsan
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber