İbrahimovic'ten Müslüman kardeşine son görev

Geçtiğimiz günlerde uzun süren hastalıkla mücadelesini kaybederek vefat eden Zlatan İbrahimovic'in kardeşinin cenaze töreni İslami usullere göre gerçekleştirildi.

İbrahimovic'ten Müslüman kardeşine son görev
İbrahimovic'ten Müslüman kardeşine son görev
GİRİŞ 15.04.2014 15:09 GÜNCELLEME 28.01.2015 21:19

Kardeşi Sapko İbrahimovic'in Müslüman olması sebebiyle cenaze namazını Bosnalı İslam topluluğunun lideri kıldırırken, topluluğun üyeleri de cenaze namazında yerini aldı.

Malmö'de düzenlenen cenaze töreninde Zlatan İbrahimovic de, kardeşi için son görevini yerine getirdi.

Karısı ve çocuklarıyla İsveç'te bulunan futbolcu, cenazenin ardından taziyeleri kabul etti. Golcü futbolcunun oldukça bitkin olduğu da gözlerden kaçmadı.

Daha önce verdiği bir röportaj da hiçbir dine inanmadığını söyleyen İbrahimovic'in cenazedeki fotoğrafı sosyal medyada herkesi şaşırttı.

ETİKETLER
zlatan ibrahimoviç
YAZDIR
YORUMLAR 7
 • Esra Güzelsoy 3 yıl önce Şikayet Et
  Herkesin düşüncesi kendine dinde zorlama yoktur Peygamberimizin dediği gibi şimdi ne alaka at
  Cevapla
 • ferhad dag 4 yıl önce Şikayet Et
  Bu teknolojik çağda Allah'a inanmamak çok daha büyük bir garabet.. Kompüter teknolojisinden, biyolojideki keşiflerden, uzaydaki teşhislerden, hücrenin işlevinin ortaya çıkmasından, GEN'in keşfinden sonra insanın hala bir yaratıcıya inanması gerçekten büyük cesaret işi. Bir milyarda bir yabancı bir atomun yarı iletkenleri kirletip, işlemez hale getirdiğini keşfeden insan, beyninin çalışması için kaç milyarda bir tane yabancı atoma dahi tahammül göstermezken, hala her şeyin kendiliğinden, tesadüfen, milyonlarca sene içinde kendi kendine geliştiğini iddia edebilmesi çok büyü cesaret. Ama ne demiş atalarımız: Aptal, cesur olur.
  Cevapla
 • ABDULKERİM HALİS 4 yıl önce Şikayet Et
  ELHAMDULİLLAH MÜSLÜMANIZ AMA.... adamın kardeşi vefat etmiş.buradaki habere bak.adamın kardeşi vefat etmiş diyorum.katılmasın mı yani.bunun ateistliğiyle ne alakası var.bu haber başka yerlerde de yapılmış.gereksiz ve sinir bozucu.tam avrupa kafası.bunu okuyan ibrahimoviç dinden daha da soğumaz mı.haber yapacağım diye insanların duygularıyla oynamanın neresi vicdani.
  Cevapla
 • ramazan koc 4 yıl önce Şikayet Et
  nasib. hidayet ALLAH'tan
  Cevapla
 • mehmet şerif yüksel 4 yıl önce Şikayet Et
  inanmayıda allah nasip edecek kalp mühürlendiyse. dünyanın tamamı kurusa adam inanmıyacaksa yine inanmaz onun Ateist olması bizi yani müslümanları sadece üzer umarım doğru yolu kimseleri ölmeden görür
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle